Vítejte na stránkách Hrdé Česko

Rád bych Vás chtěl přivítat na stránkách Hrdého Česka a budu rád pokud se připojíte k projektu a nebo pošlete zajímavé postřehy nebo nápady.

Projekt vznikl původně v hlavě Petra Fišera už v roce 2012 a to včetně projektů Zdravé Česko a Hrdé Česko. Doba a okolnosti (a lidé) tomu nechtěli být nápomocni a tak až po mém úrazu (kdy jsem zredukoval aktivity) jsem se k projektu vrátil.

Proč zrovna projekt Hrdé Česko? Naše země a republika už zažila slavnější a smutnější období a spousta lidí už zapomněla na skvělé věci, které v této zemi vznikali a které ještě určitě vzniknout. Také nás pořád přepadává "blbá" nálada a hrdost se nosí akorát při převratu a nebo vítězném "Naganu". Je smutné, že nemáme čas si pořádně připomenout a také "vychutnat" naší krásnou zemičku. Je na čase si častěji připomínat skvělé věci a být hrdým národem. Také poslední dobou si hrajeme každý na svém vlastním "písečku"!!! Nikde není žádné společné setkávání, společná touha a společný cíl. Pojďme společně být součástí Hrdého Česka a pojďme společně pro to něco udělat.

Váš Petr Fišer

PS: hledám lidičky co pomůžou naplnit stránky (umění, hudba, historie apod.) a také lidičky z oblasti webových stránek apod. Předem děkuji za spolupráci.


Kontakt:

Petr Fišer                                                                                                                                     hrdecesko@email.cz                                                                                                                                                


Projekty:

HRDÉ ČESKO www.hrde-cesko.cz od roku 2012 (hrdecesko.cz a hrde-cesko.cz)

Nové HRDÉ ČESKO www.novehrdecesko.cz (připravujeme)

ZDRAVÉ ČESKO www.zdrave-cesko.cz v roce 2013 pozastaveno (zdravecesko.cz a zdrave-cesko.cz)


Sponzoři:

Připravujeme...

Copyright ©  2012 - 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!